OGRE

 

Cupa T44

Pentru o imagine a editiei 2011 a evenimentului accesati theadul de forum: http://www.club4x4romania.ro/forum/viewtopic.php?f=39&t=2163&start=45

  

In luna Septembrie 2011, Club4x4Romania va invita alaturi de divizia de racing sa participati la prima editie a Cupei T44. Premiera consta in organizarea intalnirii de toamna a clubului nostru in formatul de Cupa in Calendarul Oficial CNOR.

Unde?

Slanic Prahova, locatia deja binecunoscuta a Club4x4Romania. Aceasta zona imbina apropierea de Bucuresti cu existenta unui relief propice offroadului. Alaturi de caracteristicile legate de offroad, in Slanic ne bucuram de conditii de cazare la cele mai inalte standarde:  48 de camere la Baia Rosie Resort in Slanic. Camerele vor fi rezervate in ordinea achitarii taxei de cazare in contul clubului. 

Harta punctelor de interes 

Cand?

Perioada desfasurarii evenimentului este 22 - 25 septembrie 2011. Programul detaliat poate fi regasit AICI.

Inscrierile au inceput AICI pentru echipaje si AICI pentru insotitori.

Cine ?

Ai masina de teren? Iti place aventura? Iti place navigatia? Vrei sa te masori cu altii? Esti binevenit!

Vor exista doua trasee, potrivite pentru toate nivelurile de experienta si pregatire a masinii. 


 

 

 

 

 

Australia
Vincon

 

Logo Matra Systems 

Eneos