OGRE

 

Actiune umanitara Paste 2010

 

Motto : Vreme trece, vreme vine, noi ramanem oameni!


- Sambata, 27 martie 2010, adica exact cu o saptamana inainte de sarbatoarea Pastelui ortodox, Club4x4Romania organizeaza Actiunea Umanitara "Paste 2010". La aceasta actiune sunt invitati sa participe atat membrii Clubului nostru, cat si forumistii si simpatizantii acestui gen de manifestari.

- Locul de desfasurare al Actiunii Umanitare "Paste 2010" este comuna Braesti - jud. Buzau, adica exact acolo unde am fost si de Craciun ... de data aceasta, pe langa cei aproximativ 80 de copii "ai satului", vom cauta sa identificam [ cu ajutorul autoritatilor locale ] si cativa batrani neajutorati.


Contul, deschis de Club4x4Romania pentru acest eveniment, este :
RO13RZBR0000060011865102
Banca Raiffeisen - agentia Mihalache

Daca sunt persoane care doresc sa se implice, in orice fel si cu orice suma [ nu se publica nici o suma, fiecare da cat poate ], deschid o lista :

[ clik pentru mai multe detalii in FORUM ]
 

 

Australia
Vincon

 

Logo Matra Systems 

Eneos